Yukarıya Kaydır

Hakkımızda


Regal Alüminyum Proje

Regal Aluminyum
Küpeşte Aksesuarları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Regal Proje; “Regal Aluminyum Küpeşte Aksesuarları San. ve Tic. Ltd. Şti.” bünyesinde yönetilen bir hizmet grubudur. Tüm şirketimizin desteği sayesinde üstlendiğimiz sorumluluk ekibimizi güçlü kılmaktadır.

Regal Proje olarak; kuruluşların yurt içi ve yurt dışı projelerinde Yapı Metal – Yapı Cam Mimari Sistemleri için anahtar teslim uygulamalar yapmaktayız.

İstikrarlı bir partneriniz olarak;

Projelerinize entegre olmak, sahada ve tasarım aşamasında teknik çözümler üretebilmek, uygulama fikirlerine katkı sağlamak, kendi başarı öykümüzdeki önemli ödüllerden biri olacaktır.

Yürüttüğümüz projelerde, uygulamaya ilişkin teknik çözümler üretebilmek, kalite ve güvenliğe ilişkin katkı sağlamak ve maliyetlendirme aşamalarında nitelikli bilgi sağlamak odaklandığımız temel hizmet basamaklarıdır.

Adım adım yükselişimizde müşterilerimizin bize duyduğu güven en büyük destekçimiz olacaktır…

MİSYONUMUZ;

Teknoloji ve insan kaynaklarımızı en verimli biçimde değerlendirip kalite, hız ve özgün üretim kapasitemizi her geçen gün pozitif ivmelenme ile arttırmak.

VİZYONUMUZ;

Sektördeki gücümüz ve kaliteli hizmetlerimizle fark oluşturarak, ilk tercih edilen marka olmak ve uluslararası arenada kalıcı başarıyı yakalamak.